b_250_162_16777215_00_images_Pidsumkoviy_FLUS-2017-2018.JPG12 квітня 2018 року відбувся форум лідерів учнівського самоврядування Тисмениччини, метою якого було підвести підсумки, проаналізувати здобутки та напрацювання, а також окреслити помилки та проблеми в роботі учнівського самоврядування  закладів загальної середньої освіти району.
Захід проходив в приміщенні Тисменицького центру культури та мистецтв «Відродження» (директор Володимир Сворак). 
У заході взяли участь члени Тисменицької районної Школи лідерів, їх педагоги та координатори, представники відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації і Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості.
В рамках співпраці Школи лідерів з Тисменицькою центральною районною бібліотекою та їхнього проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеці» гостею заходу була Людмила Жирик, заступник директора з питань автоматизації інформаційного забезпечення бібліотечних процесів і євроінтеграції Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка.  У своєму виступі вона  проінформувала лідерів про перспективи, можливості та фінансування  освіти за кордоном.
Президент Тисменицької районної Школи лідерів, учень 10 класу Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Олег Олійник презентував роботу Школи лідерів за 2017-2018 навчальний рік. Він детально зупинився на проектах, заходах та  здобутках за минулий рік, а також подякував усім учасникам форуму за їх активну участь у роботі Школи лідерів та наголосив на тому, що наступний рік має бути ще більш результативнішим.
Завершальним етапом роботи районного форуму став виступ методиста відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації  Марії Середюк, в якому вона подякувала лідерам учнівського самоврядування та їх наставникам за працю та вручила нагороди лідерам та педагогічним працівникам шкіл району, наставникам Тисменицької районної Школи лідерів за активну участь та особистий внесок у розвиток органів учнівського самоврядування Тисмениччини.
Щиро дякуємо школярам, педагогам, начальнику та працівникам відділу освіти, а також всім небайдужим, хто, не пошкодувавши свого часу, взяв участь у роботі Тисменицької районної Школи лідерів. Сподіваємося на подальшу співпрацю, підтримку та взаєморозуміння.
 
Мар’яна Мельниченко, 
координатор Тисменицької районної Школи лідерів
 
Перегляди статей
255680