b_301_301_16777215_00_images_seminar_DNZ.JPGСемінар практичних психологів ДНЗ на таку тему відбувся 24 лютого 2016 року на базі Тисменицького ДНЗ «Сонечко». Під час заходу розглянуто загальні напрямки та умови використання методів арт-терапії у роботі психолога. Арт-терапія – це один з психотерапевтичних методів, який використовується для діагностики і корекції нервово-психічних розладів, спосіб самовираження особистості.
 
Означений напрямок поєднує використання у терапевтичній практиці візуальних мистецтв: малюнка, живопису, монотипії, мозаїк, колажів, ліплення, фотографій тощо. Завдання напрямку: лікування, психокорекція, реабілітація, психопрофілактика, розвиток, діагностика. Безпосередні завдання – вираження почуттів, розкриття творчого потенціалу, розвиток навичок включення в колективну діяльність.
Практичним психологом ДНЗ «Сонечко» Наталією Стельмах було  проведено практичне заняття з вихованцями старшої групи «Метелик» із застосуванням арт-терапевтичних методів. Підібрані Наталією Михайлівною вправи дали можливість дітям розкрити власний творчий потенціал, сприяли згуртуванню дитячого колективу, відпрацювання навичок готовності до співпраці, покращення емоційного стану вихованців.
Учасники семінару не тільки ознайомилися з досвідом роботи практичного психолога Тисменицького ДНЗ, але й обмінялись досвідом роботи з даного питання та підвищили професійний рівень компетентності.
 
Перегляди статей
273973